www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 19 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
ХОЧУ + МОЖУ + ТРЕБА !!!
Версія для друку Написати листа
21.03.2019 / Панич Н.Л., провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями П’ятихатської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості

ХОЧУ + МОЖУ + ТРЕБА !!!

20.03.2019 фахівцями служби зайнятості спільно з представниками П’ятихатського відділення Жовтоводського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області проведено ярмарок вакансій на службу в поліцію.

Професія поліцейського зовсім не проста і задовольнити роботодавця дуже важко. Адже, дійсно, крім того, що претендент хоче, треба володіти відповідними моральними та фізичними якостями і твердо бути переконаним, що саме ти сьогодні там потрібен.

Євгенія Мугнецян (інспектор сектору кадрового забезпечення) надала детальну інформацію про вакансії: слідчий відділення, оперуповноважений, дільничий офіцер поліції, поліцейський сектору реагування патрульної поліції.

Представник відділу поліції ознайомила присутніх з процесом набору співробітників, а саме особливостями подачі заявки на участь, проходження тестування, медичного обстеження, перевірки рівня фізичної підготовки, психологічного тестування, проходження співбесіди та спеціальної перевірки. Крім того, вона зазначила, що для участі у конкурсі обов’язковим є знання Конституції України, Закону України «Про Національну поліцію», Закону України «По запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні порушення. Також було надано змістовну інформацію про рівень заробітної плати (після успішного проходження первинної професійної підготовки), соціальне забезпечення згідно з діючим законодавством, про перспективи кар’єрного росту, професійну підготовку за міжнародними стандартами, можливість підвищення освітнього ступеню вищої освіти у навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

Вважаю, що тільки тісна співпраця, повна інформація-запорука у бажаному результаті.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор