www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 19 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
П’ятихатщина заявила про участь у обласному конкурсі ««Громада очима школярів»
Версія для друку Написати листа
15.03.2019 / Томашенко Ю.І., начальник відділу активної підтримки безробітних П’ятихатської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості

петровська обласна служба зайнятості започаткувала проект «Дніпропетровська молодь про громаду» та запровадила конкурс-презентацію «Громада очима школярів».

Метою проекту є формування свідомого та відповідального ставлення школярів до професійного самовизначення,сприяння професійної ідентифікації учнівської молоді об’єднаних територіальних громад до напрямків зайнятості свого регіону,вивчення рідного краю, місцевих особливостей та традицій, розширення світогляду учнівської молоді ОТГ та гордість за свій край, за свій Дім, свою велику Сім’ю.

П’ятихатська районна філія розгорнула широку інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо участі в конкурсі на територіях громад. З цією метою представники П’ятихатської служби зайнятості провели зустрічі з активом Вишнівської, Саксаганьської та Лихівської ОТГ. Всі дружньо, з ентузіазмом прийняли умови конкурсу.

Презентації (відеоролики) подаються до 5 квітня 2019 року.

Результати конкурсу будуть оголошені після 18 квітня 2019 року.

Бажаємо успіхів!!!


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор