www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 15 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Саламахи
Версія для друку Написати листа
23 жовтня відбулася оперативна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Саламахи з керівниками установ та організацій району.

Зведений бюджет району по власних надходженнях за 10 місяців виконано на 96%, районний бюджет - на 99 %. 
За інформацією начальника фінансового управління РДА Любові Тахмазової значне перевиконання бюджетних показників спостерігається по Саївській сільській раді (95% від річного плану). Але, в той же час, існує проблема некомпетентн
ого використання коштів, які накопичуються на рахунках місцевих рад і не спрямовуються для вирішення проблемних питань місцевих жителів.
На минулому тижні представниками Міністерства соціальної політики України здійснено масштабну перевірку управління соціального захисту населення РДА щодо призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим верствам населення. Перевіряючі дали високу оцінку діяльності начальника УСЗН Автухович С.Г. та відмітили ефективну організацію роботи з соціально-незахищеними категоріями громадян.
За інформацією директора П'ятихатської районної філії обласного центра зайнятості Раїси Пірогової рівень працевлаштування безробітних становить 71% від чисельності громадян, перебуваючих на обліку.
Головою райдержадміністрації 23 жовтня прийнято розпорядження щодо початку опалювального сезону, відповідно до якого у разі встановлення протягом 3 діб середньодобової температури повітря нижче 8 градусів - розпочнеться опалювальний період 2018/2019 рр. в ДНЗ, закладах освіти, охорони здоров'я, бюджетних організаціях, житлових будинках з централізованим опаленням.
Для населення з індивідуальним опаленням опалювальний сезон розпочався з 01 жовтня по 30 квітня, при цьому розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують газ/електроенергію для індивідуального опалення, розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Під час оперативної наради гостро постало питання компетентності міської влади та керівництва комунального підприємства П'ятихатської міської ради "Житлокомплекс" в зв'язку з халатною бездіяльністю по забезпеченню міста П'ятихатки питною водою. 
Жителі звертаються з численними скаргами до райдержадміністрації на дії КП МР "Житлокомплекс", але віз і нині там. Керівництво комунального підприємства міської ради, не реагує на звернення громадян та не займається ліквідацією поривів водопроводів і відновленням централізованого водопостачання.

Протягом минулого тижня надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано. Пенсії та соціальні виплати на території району виплачуються вчасно та в повному обсязі.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор