www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 16 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Ще 15 дітей АТОвців та переселенців відправимо на навчання до Литви – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Ще 15 дітей переселенців та АТОвців відправляться на навчання до Литви. У міжнародній гімназії Вільнюса діти проведуть рік. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Маємо докласти максимум зусиль для підтримки дітей АТОвців та переселенців. Використовувати власні ресурси та залучати закордонних партнерів. На цьому акцентує Президент України Петро Порошенко, - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Наш давній друг та партнер – Литва. Балтійська країна вже понад три роки приймає на реабілітацію бійців. А їхніх дітей – на навчання. Загалом у гімназії Вільнюса побували вже 60 дітей АТОвців та переселенців».

Незабаром із Дніпропетровщини до Литви відправляться ще 15 хлопчиків та дівчат. Опановувати знання будуть у Вільнюському домі литовців. Разом із ними у міжнародній гімназії навчатимуться школярі із понад 30 країн світу – США, Молдови, Туреччини, Грузії, Німеччини, Італії.

У гімназії діти опановуватимуть литовську та інші іноземні мови. У вільний час будуть відвідувати екскурсії, культурні та спортивні заходи. Зможуть займатися й у гуртках, яких у школі з десяток.

Після завершення навчального року хлопці та дівчата поїдуть на відпочинок до литовських таборів.

Безкоштовне навчання дітей АТОвців та переселенців у Литві стало можливим завдяки спільному проекту Дніпропетровської ОДА та Почесного Консульства Литви у Дніпрі.


Ще 15 дітей АТОвців та переселенців відправимо на навчання до Литви – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTRPPF3.jpg