www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
МАЙБУТНЄ П’ЯТИХАТЩИНИ - ЗА МОЛОДДЮ ГРОМАД
Версія для друку Написати листа
МАЙБУТНЄ П’ЯТИХАТЩИНИ - ЗА МОЛОДДЮ ГРОМАД

В кінці квітня на Дніпропетровщині завершено масштабний інноваційний профорієнтаційний проект Дніпропетровської обласної служби зайнятості «Дніпропетровська молодь про громади», підведено підсумки і визначені найкращі ролики та переможці.
Молодь Саксаганської ,Вишнівської,Лихівської ОТГ активно долучилася до конкурсу та презентувала у відеороликах історію становлення та напрямки розвитку громад, культурну спадщину, досягнення, підприємства, цікаві факти, а головне – перспективи власної професійної самореалізації у рідній громаді, сформували фахову успішність та переконалися, що працювати на рідній землі – це почесно.
Всі учасники-команди, без виключення, вже стали беззаперечними переможцями. Вони отримали подяки і нагороди за участь у проекті,отримали маленькі заохочувальні подарунки- моноблоки.
Ми вважаємо: якщо молодь П’ятихатщини буде і надалі вболівати за свою громаду,то Україна буде розвиватися. Ми вдячні талановитим хлопцям та дівчатам за участь у конкурсі. Всі отримали велике задоволення і одночасно – впевненість у тому , що у нас в країні все буде добре, адже у нас є така перспективна молодь!


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор