www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Останній дзвоник 2018
Версія для друку Написати листа
25 травня 2018 року в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району пройшло традиційне свято Останнього дзвоника. 
Сьогодні голова та заступники райдержадміністрації відвідали загальноосвітні заклади міста.
Грамотами голови районної державної адміністрації були нагороджені переможці районного конкурсу «Надія П’ятихатщини» : вчитель фізкультури ЗШ І-ІІІ ст. № 3 Курган Артем Геннадійович за зайняте І місце, практичний психолог ЗШ І-ІІІ ст. № 2 Курган Мар’яна Василівна (ІІ місце), вчитель початкових класів Зеленоярської ЗШ Малих Тетяна Василівна та педагог-організатор Культурянської ЗШ Якимчук Марина Петрівна , які розділили між собою ІІІ місце. 
Свято Останнього дзвоника – свято прощання зі школою! 
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень.
Три місяці свободи! Три місяці задоволення, розваг і дозвілля! Уроки і домашні завдання позаду, а нові – ще далеко попереду. Нехай літо не закінчується ніколи!
Бажаємо всім вчителям добре відпочити, відновити нервові клітини, набратися терпіння та з новими силами вступити в новий навчальний рік.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Посадіть на шляху своєму квіти гарячої любові до життя, до людей, до Батьківщини. 
Злітають у небо райдужні, кольорові, повітряні кульки. Звучить останній дзвоник. У добру путь та щасливе майбутнє!Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор