www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 17 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
З нагоди 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи П’ятихатщина вшановувала світлу пам’ять учасників ліквідації.
Версія для друку Написати листа
26 квітня 2018 року – з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи П’ятихатщина вшановувала світлу пам’ять тих учасників ліквідації, які врятували світ ціною власного життя. Сьогодні ми згадуємо мужність і незламність духу тих, хто ціною свого життя і здоров’я здолав найбільшу техногенну катастрофу 20-го століття.
26 квітня, в наступні дні і місяці ніхто не усвідомлював страшної загрози для себе. Пожежники, військові, медичні працівники, добровольці з усіх куточків країни просто робили свою справу – ліквідовували наслідки аварії.

Ми втратили значну кількість території, яка стала непридатною для життя. Але найстрашніше те, що наслідком цієї катастрофи є погіршення здоров’я людей та значне зниження тривалості життя - як наслідок хвороб, пов’язаних з опроміненням та радіоактивним забрудненням території всієї України.
32 роки минуло від страшної дати в 1986-му. 32 роки фахівці з 28-ти країн світу працюють над проектами «Укриття» та «Укриття-2», щоб назавжди закрити від радіаційного впливу зруйнованого 4-го енергоблоку навколишнє середовище.
Ми ще не до кінця розуміємо ціну подвигу людей під час ліквідації аварії на ЧАЕС, перед яким потрібно схиляти голову.
З цієї катастрофи ми повинні винести лише один урок – в жодному разі вона не може повторитися знову!

Шановні ліквідатори! Міцного вам здоров’я, вдячності та шани за те, що ви не побоялися 32 роки тому вступити у двобій з атомною бідою - і перемогли її!Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор