www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 17 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
День державної служби України
Версія для друку Написати листа
Сьогодні в районному Будинку культури відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Дня державної служби України.

Голова райдержадміністрації Сергій Саламаха зачитав привітання Президента України Петра Порошенка з нагоди відзначення 100-річчя державної служби України та поздоровив ветеранів держслужби, працівників державних установ району з професійним святом .
Наша професія особлива. Ми не просто представники державної влади. Ми перша ланка ланцюжка тих органів, до яких звертаються люди... 
Інколи буває зовсім нелегко... Щодня в геометричній прогресії збільшується кількість документів, які потрібно зробити ще вчора, зростає психологічне і фізичне навантаження на працівників. Потрібно не просто сидіти і перебирати папірці, а підвищувати кваліфікацію, постійно займатися самоосвітою, проявляти ініціативу, володіти сучасними технологіями, тобто рухатись в ногу з часом. Дехто не витримує... Але всі, хто працює сьогодні - це єдина команда, перевірена часом і випробуваннями...
Ми разом вирішили багато складних завдань, і впевнено йдемо до нових цілей!

Сергій Саламаха подякував за тісну співпрацю нашим народним депутатам – Березі Юрію Миколайовичу та Кришину Олегу Юрійовичу, депутату Дніпропетровської обласної ради Гілалу Ісаєву, колективу районної ради на чолі з Раїсою Галаган, головам місцевих рад та всьому депутатському корпусу.
Грамотами голови райдержадміністрації за плідну та сумлінну працю, високий професіоналізм та активну життєву позицію були нагороджені працівники державних установ та організацій району - Автухович С.Г., Бальвас С.В., Білогруд Д.О., Гаркуша С.М., Йолкіна А.В., Компанієць О.В., Корнієнко А.І., Неводник М.А., Овчаренко Т.О., Олешко О.В., Мазурків О.І., Пономарь Е.Д., Ромашко Ю.І., Робота О.А., Северин Л.В.
Теплі слова привітань звучали сьогодні в залі для колишнього голови П'ятихатської райдержадміністрації Жарова О.М., ветеранів держслужби Бєляєвої В.М., Дегтярьової Т.Ф., Добриніної В.О., Коваленко О.М., Курищенко Т.Г., Митник П.І., Могили Л.С., Пономаренка М.В., Русакової І.Ф., Синєколодецького А.З., Чепурко В.П. А квіти та подарунки додали святкового настрою)
Ми раді бачити на нашому святі всіх, з ким починали працювати, всіх, з ким працюємо і взаємопов'язані спільною діяльністю зараз.
Бажаємо всім вам, шановні наші колеги, друзі, міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки, подальшої плідної праці! А найголовніше, заслуженої шани та вдячності від людей!

P.S. Дякуємо Сергію Пугачову та кавер-гурту "Дефіцит" за прекрасну концертно-розважальну програму, справжній драйв і чудовий настрій!)
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор