www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
ЖИВИ І ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ !!!
Версія для друку Написати листа
ЖИВИ І ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ !!!

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ВІДКРИТА ДЛЯ ВСІХ І КОЖНОГО
10.05.2019/З.О. Чиркунова, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних П’ятихатської районної філії Дніпропетровського ОЦЗ.

ПОЖЕЖНИК – ПРОФЕСІЯ НЕОБХІДНА

08.05.2019 року до П’ятихатського районного сектору Державної пожежно-рятувальної частини завітали гості: учні 9 класу Зорянської школи за сприянням фахівців служби зайнятості стали учасниками цікавої професіографічної екскурсії безпосередньо на підприємстві.
Провідний інспектор Костянтин Кришень розповів школярам про переваги професії, вимоги до претендентів, професійні навички та вміння пожежника-рятувальника, його особисті якості. Учні отримали інформацію про особливості розпорядку робочого дня, заробіток і кар’єрне зростання, а також про навчальні заклади, які випускають фахівців такого напрямку.
Під час екскурсії учнівська молодь отримала чудову нагоду ознайомитися з ланцюжком чергування пожежного дуже детально: ось закінчилася денна зміна чергування, під час якого фахівці, до речі, дуже часто навчаються і постійно тренуються, і пожежник має право піти у кімнату нічного відпочинку. Але раптом – тривога: диспетчер отримав дзвінок про пожежу, і не менше як за 5 хвилин хлопці повинні бути у бойовій готовності, сісти на пожежну машину і негайно вирушити на виклик! При цьому і транспорт, і вода, і пожежна піна, і всі рятувальні прилади повинні бути підготовлені й перевірені заздалегідь. А самі пожежники мають бути у відмінній фізичній та психологічній формі: без спеціальної підготовки неможливо ось так схопитися серед ночі і без метушні вирушити гасити пожежу!
То ж прямо від кімнати відпочинку школярі, як справжні пожежники, вирушили на подвір’я до пожежної машини. Діти побачили, що сучасна пожежна машина – це не просто вид транспорту, а цілий автоматизований міні-склад інструментарію, необхідного при гасінні вогню. Їм було продемонстровано особливості роботи пожежних приладів і навіть надана можливість потримати в руках пожежний рукав, з якого лилася вода під натиском, як при пожежі.
Звичайно ж, така насичена й змістовна екскурсія не могла не викликати в учнів численних запитань про цю благородну професію. Школярам було цікаво все: чи страшно на пожежі, як часто находять виклики, чи нагороджують пожежників, чи достойна в них зарплата?
І провідний інспектор пожежної частини охоче та змістовно відповідав на питання учнівської молоді; він наголосив на тому, що сьогодні професія пожежника-рятувальника високооплачувана і для молодих фахівців є перспективи на отримання житла. Звичайно, матеріальні стимули – це дуже добре, але найвищим результатом для представників цієї професії є врятовані життя та державне й приватне майно .
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор