www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації Володимира Підлісняка з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа
Відбулася оперативна нарада під головуванням виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації Володимира Підлісняка з керівниками установ та організацій району.

За січень-квітень 2019 року зведений бюджет району виконано на 113 %.
Фінансування видатків бюджетних установ здійснюється своєчасно та в повному обсязі. В рамках проведення ключової реформи Міністерства освіти та науки "Нова українська школа" до бюджету району надійшла субвенція з обласного бюджету в сумі 1 млн 150 
тис. грн. - повідомила начальник фінансового управління РДА Любов Тахмазова.
1 квітня 2019 року рішенням Уряду з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім’ях, запроваджено новий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.
Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, призначатиметься на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами у щомісячному розмірі 1 700 гривень та виплачуватиметься щомісяця до досягнення дитиною 6-річного віку включно.
Звертаємо увагу, що для громадян, які звернуться у період з квітня по червень 2019 року включно за наданням допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, зазначена допомога призначатиметься з 1 квітня 2019 року.
Що стосується житлових субсидій, то літню субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у III-IV кварталах 2018 року.
Монетизація пільг стартує з жовтня 2019 року. Вона відбуватиметься за зразком безготівкової монетизації субсидій через Ощадбанк.
У 2019 році УСЗН розпочинає здійснювати заходи щодо реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу. Наразі, укладені угоди на проходження дітьми реабілітаційних заходів з санаторно-лікувальними закладами у містах Трускавець, Київ, Одеса.

Наразі в П'ятихатській ЗОШ № 2 відбувається заміна вікон на металопластикові за рахунок субвенції з державного бюджету. З 13 травня відповідні роботи розпочнуться в П'ятихатській ЗОШ № 3.
Триває посівна кампанія -2019. Так, станом на 7 травня на території П'ятихатського району посіяно 21,2 тис. га соняшника та 25,6 тис. га кукурудзи. Середньомісячна заробітна плата в галузі сільського господарства по району становить 8810 грн.
Як повідомила керівник районної філії обласного центру зайнятості Раїса Пірогова, кількість вакансій стрімко зростає. Особлива увага приділяється працевлаштуванню військовослужбовців, які повернулися з зони проведення ООС.
Розпочалися підготовчі заходи до проведення перепису населення, запланованого на 2020 рік.
Фінасування та виплата пенсій і пільг здійснюється вчасно. Надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор