www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 15 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Зі святом 8 Березня!
Версія для друку Написати листа
ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!

За доброю традицією разом зі святом 8 Березня приходить весна. Адже все найсвітліше, що є у нашому житті – радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою...
Сьогодні в районному Будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Міжнародного жіночого Дня. Зі святом весни всіх присутніх привітав голова райдержадміністрації Сергій Саламаха.
Сергій Вікторович побажав найчарівнішій половині людства здійснення мрій, жіночого щастя, любові та добра.

Під час урочистостей Подякою Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у формування та реалізацію державної соціальної та гуманітарної політики були нагороджені АВТУХОВИЧ Світлана Геннадіївна – начальник управління соціального захисту населення РДА та КОЛЬЧИБА Наталія Василівна – начальник відділу забезпечення державних соціальних гарантій управління соціального захисту населення РДА.
Грамотами голови П'ятихатської райдержадміністрації 
за плідну та сумлінну працю, творчий пошук та ініціативу в роботі, вагомі досягнення в професійній діяльності та з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня – 8 Березня нагороджені:

КАМІНСЬКА Тетяна Іванівна – директор Долинського навчально-виховного комплексу.
КОЛОДЯЖНА Наталія Володимирівна – в.о. головного бухгалтера відділу культури, туризму, національностей та релігій РДА.
ПАСАНЕЦЬКА Оксана Степанівна – головний спеціаліст відділу обліку та звітності управління соціального захисту населення РДА.
СОКУР Лілія Василівна – головний спеціаліст командування (соціолог) П’ятихатського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
ТИЩЕНКО Альона Леонідівна – інспектор сектору реагування патрульної поліції № 4 П’ятихатського відділення поліції Жовтоводського відділу поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області
ЮМИНА Світлана Валентинівна – оператор при черговому на залізничній станції П’ятихатки.

Після завершення урочистої частини на глядачів чекала феєрича концертна програма, яку підготували наші талановиті зірки районного Будинку культури та дитячої школи мистецтв.
Зал вдячністю та щирими оплесками вітав нагороджених та митців сцени.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор