www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 8 грудня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації Володимира Підлісняка з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа
30 жовтня відбулася оперативна нарада під головуванням виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації Володимира Підлісняка з керівниками установ та організацій району.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Любов Тахмазова повідомила, що зведений бюджет району по власних надходженнях станом на 30.10.2018 виконано на 103,2%. Є незначні недовиконання місцевих бюджетів по П'ятихатській міській раді, Пальмирівській та Мар'янівській сільських радах, але до кінцяжовтня ця ситуація буде виправлена.
За інформацією в.о. начальника правління соціального захисту населення РДА Людмили Баранової, на сьогоднішній день УСЗН отримало всі необхідні доступи до баз даних Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та ін. і готові провести автоматичні перерахунки субсидій 4023 сім'ям, які проживають на території П'ятихатського району та отримували їх раніше.
В деяких випадках необхідно буде уточнити сімейний стан отримувача субсидії, в зв'язку з тим, що Мінсоцполітики з 1 травня 2018 року змінило форму декларації про доходи. Тепер декларувати необхідно буде доходи всіх членів сім'ї (чоловіка, дружини і неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами. При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховують.
Нагадуємо, що розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення, розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Начальник відділу освіти РДА Олена Костенко повідомила, що П'ятихатська ЗШ № 1 взяла участь у Х Міжнародній педагогічній виставці «Інноватика в освіті», яка проходила 23-25 жовтня у м. Києві та ВИБОРОЛА БРОНЗОВУ медаль.
Вітаємо педагогічний колектив з новим творчим і професійним здобутком!

Під час наради в. о. голови райдержадміністрації поінформував присутніх про роботу форуму "Децентралізація - трансформація сучасної України", який проходив 26-27 жовтня у м. Дніпро. 
Володимир Підлісняк акцентував увагу на тому, що в Україні сьогодні працює безліч різноманітних фондів і організацій, які надають фінансову підтримку, спрямовану на вирішення проблем ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД, для яких залучення позабюджетних коштів може стати суттєвим джерелом додаткових фінансів для реалізації проектів розвитку територій. На жаль, заходи в рамках таких проектів як Програма розвитку ООН, DESPRO та інших можуть бути реалізовані лише в співпраці з ОТГ, тому дуже прикро, що ці можливості майже не використовуються.

Протягом минулого тижня надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано, соціальні виплати та пенсії виплачуються вчасно.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор