www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 17 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ 2018 РОКУ!
Версія для друку Написати листа
В нашому місті відбулася урочиста і зворушлива подія – випускний вечір! Наші діти вступають в доросле життя… перед ними відкривається безліч доріг.
На центральній площі вишикувались одинадцятикласники П'ятихатських ЗШ № 1, № 2, №3, Саївської та Зорянської загальноосвітніх шкіл. Схвильовані дівчатка у чарівних сукнях і враз змужнілі та вражаючі своєю елегантністю хлопці... Розгублені й зворушені батьки... Вчителі, які випускають у доро
сле життя своїх вихованців... І за доброю щорічною традицією, випускникам на щастя, йшов теплий літній дощ)

Цього року в П'ятихатському районі документи про повну середню освіту отримають 148 юнаків та дівчат. Приємно відзначити, що 3-х випускників нагороджено золотими та срібними медалями за особливі успіхи у навчанні.
З теплими побажаннями до одинадцятикласників звернулися народний депутат України Юрій Береза, голова райдержадміністрації Сергій Саламаха, голова районної ради Раїса Галаган, депутат обласної ради Гілал Ісаєв та начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Костенко.
Дорогі наші дорослі діти! Ніколи не втрачайте віри в те, що ви робите і щодня говоріть своїм батькам "Дякую" за все, що вони для вас зробили! 
Вже сьогодні серед вас є талановиті спортсмени, художники, математики, мовознавці… Батьки, вчителі, друзі протягом 11 років бачили ваші успіхи і раділи вашим перемогам. І ми теж раділи разом з ними... Тому, продовжуйте навчання – і повертайтеся у рідне місто. Ми будемо на вас чекати!

Щиро бажаємо вам, дорогі наші випускники, бути успішними, реалізувати задумане, але найголовніше – залишайтеся людьми, такими, якими вас виховали ваші батьки!
Щасти вам у всьому! Зі святом!


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор