www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 6 грудня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ РАЙОНУ
Версія для друку Написати листа

30 серпня 2018 року в районному Будинку культури відбулася серпнева конференція педагогічних працівників. Вперше вона проходила у новому форматі – форматі круглого столу. У роботі конференції взяв участь заступник голови райдержадміністрації Сергій Руденко. Педагоги обговорили зміни в українській освіті загалом, які досягнення має освіта П’ятихатщини, які виклики і перешкоди доведеться долати. 
Про освітні здобутки та ста
рт реформ НУШ доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Костенко О.А.
Говорили на конференції про створення сприятливих умов для доступу школярів до якісної освіти та збереження здоров'я, про організацію підвезення учнів до навчальних закладів, про забезпечення учнів всіма видами харчування, про створення інклюзивно-ресурсних центрів. 
Не оминули освітяни таких тем, як методичний супровід діяльності закладів освіти в умовах сьогодення (Пономаренко Н.І.), школа, як простір соціального партнерства (Юр’єв О.А., Мельник Р.Г.), що таке компетентності й навіщо вони потрібні? (Софієнко В.В.), академічна доброчесність як складова системи забезпечення якості освіти (Шевченко І.О., Біла А.І.), консолідація дій профспілок – нагальна умова на шляху реформування освіти (Січова З.І.).
Йшла мова і про стан дошкільної освіти: про здобутки, перспективи та проблеми. 
По завершенню конференції заступник голови ра держадміністрації Сергій Руденко висловив сподівання, що набутий досвід вирішення освітніх проблем забезпечить успішну практичну реалізацію завдань Нової української школи в районі та побажав усім учасникам освітнього процесу міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчих здобутків, миру й злагоди в державі.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор