П'ятихатський район
www.pyatih-rn.dp.gov.ua


Відбулася оперативна нарада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.

Фінансування видатків бюджетних установ здійснюється своєчасно та в повному обсязі. 
Районний бюджет за підсумками 6 місяців перевиконано, в той час як обласний бюджет станом на 01 липня 2019 року недовиконано, що становить під загрозу проведення капітального ремонту об'єктів, розташованих на території П'ятихатського району, які план
увалося здійснити за рахунок обласного бюджету.
Прогнозне невиконання плану по доходах обласного бюджету до кінця року становить 239,5 млн грн - повідомила начальник фінансового управління РДА Любов Тахмазова.

В той же час, з державного бюджету до П'ятихатського району надійшли субвенції в сумі:
- 1 млн 716 грн на придбання шкільного автобуса;
- 567 тис. грн на підключення інтернету в сільських школах;
- 1 млн 100 тис грн на придбання телемедичного обладнання для амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Триває кампанія щодо укладання декларації з лікарем, який надає первинну медичну допомогу. Наразі декларації з сімейними лікарями уклали 27 530 громадян. Заповнення декларацій продовжується.
П'ятихатським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надається допомога 632 громадянам, які не здатні до самообслуговування та потребують постійної сторонньої допомоги. В станціонарному відділенні (сел. Лихівка) перебуває 36 осіб.
Фінасування та виплата пенсій і пільг здійснюється вчасно.
Надзвичайних заходів на території району не зафіксовано.