www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району
Версія для друку Написати листа
Відбулася оперативна нарада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.

Фінансування видатків бюджетних установ здійснюється своєчасно та в повному обсязі. 
Зведений бюджет району станом на 20.08.2019 виконано на 100,2%

Триває кампанія щодо укладання декларації з лікарем, який надає первинну медичну допомогу. Заповнення декларацій продовжується.
Як зазначила у своєму виступі виконуюча обов'язки директора КЗ "П'ятихатська центральна районна лікарня" Наталія Дрімко, в районі, як і по всій країні, склалася дуже небезпечна ситуація, пов’язана з нестачею життєво необхідного препарату для людей, хворих на цукровий діабет, — інсуліну. Через нестачу фінансування відповідної програми з державного бюджету було запропоновано тимчасово проводити фінансування за рахунок місцевих рад.
Як повідомила керівник районної філії обласного центру зайнятості Раїса Пірогова, кількість вакансій постійно зростає, але громадян, які мають статус "безробітнього" та звертаються за послугами щодо працевлаштування, не влаштовують запропоновані місця через низьку оплату праці.
Як повідомила виконуча обв'язки начальника відділу у П'ятихатському районі головного управління Держгеокодастру у Дніпропетровській области Наталія Сердюк проводиться інветрарізація Державних земель сільсько-господарського призначення так в районі із 4812 га проінвентаризовано 570 га.
Надзвичайних заходів на території району не зафіксовано.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор