П'ятихатський район
www.pyatih-rn.dp.gov.ua


17 липня відбулася оперативна нарада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Підлісняка В.В. з керівниками установ та організацій району.

Бюджетні установи та організації фінансуються в повному обсязі відповідно до затверджених кошторисів. 
Кредиторська заборгованість відсутня. 
На рахунках органів місцевого самоврядування накопичено достатньо коштів для проведення запланованих в 2018 році видатків.

До районного бюджету на соціально-економічний розвиток надійшла додаткова дотація з державного бюджету в сумі 4,8 млн. грн та субвенція з обласного бюджету в сумі 0,7 млн грн.

Працівниками УСЗН до 01 вересня продовжується прийом заяв на повернення невикористаних внаслідок економії сум субсидій (монетизація субсидій). Станом на 17 липня до управління соцзахисту райдержадміністрації надійшло 411 заяв від громадян, що становить 33% від загальної чисельності сімей, які можуть отримати "живі" гроші, перераховані на банківський рахунок.
4 дитини з сімей учасників бойових дій направлено на оздоровлення до дитячого оздоровчого табору "Чемпіон" (м. Скадовськ).

На сьогодні на території П'ятихатського району виконано поточний ремонт 2180 кв м комунальних доріг.
В 2015 році П'ятихатською райдержадміністрацією за кошти районного бюджету було замовлено 5 проектів на утеплення фасадів дитячих садочків м. П'ятихатки.
Після доопрацювання проетів в облдержадміністрації за рахунок обласної ради було збільшено фінансування проведення ремонтних робіт.
Наразі, відповідно до одного з проектів, здійснюється капітальний ремонт приміщення ДНЗ № 2 "Ластівка" на північній стороні міста.

Надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано. Триває підготовка закладів соціальної сфери, житлово-комунального господарства до нового опалювального сезону.