www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 19 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Служба за контрактом - для небайдужих!
Версія для друку Написати листа
27.03.2019/ Іваніна О.В., провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями П’ятихатської районної філії Дніпропетровської обласної служби зайнятості

Служба за контрактом - для небайдужих!

У рамках соціального проекту «Живи і працюй в Україні» та популяризації професії військового 27 березня в черговий раз у приміщенні П’ятихатської районної філії проведено плановий ярмарок вакансій. У ярмарку взяв участь Олександр Мухевішвілі – старший інструктор відділення рекрутингу та комплектування П’ятихатського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Олександр наголосив, що сучасні Збройні Сили України - це не тільки високооплачувана робота, а й можливість участі у зміцненні обороноздатності нашої держави, захист її суверенності та незалежності. Також він повідомив, що вакансії є як для чоловіків, так і для жінок. Поінформував, як проходить відбір претендентів на службу за контрактом, який рівень фізичної підготовки повинен мати кандидат. Розповів, які військові спеціальності потрібні сьогодні, надав вичерпну інформацію щодо умов проходження служби, грошового забезпечення, проживання, перспективи просування по службі, можливості отримання вищої освіти. 12 пошукачів роботи, присутніх на ярмарку, отримали відповіді на запитання, зокрема, щодо матеріального, пенсійного забезпечення та соціального захисту військовослужбовців.

З початку 2019 року 1 чоловік приступив до проходження військової служби за контрактом.

Наступний ярмарок заплановано провести 04 квітня. Проведення таких заходів сприяють якісному комплектуванню посад рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу Збройних Сил України.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор