П'ятихатський район
www.pyatih-rn.dp.gov.ua


Сьогодні в П'ятихатській районній державній адміністрації відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Дня державної служби України.

Голова райдержадміністрації СЕРГІЙ САЛАМАХА привітав ветеранів держслужби, працівників державних установ району з професійним святом.
Наша професія особлива. Ми не просто представники державної влади. Ми перша ланка ланцюжка тих органів, до яких звертаються люди... 
Інколи буває зовсім нелегко... Щодня в геометричній прогресії збільшується кількість документів, які потрібно зробити ще вчора, зростає психологічне і фізичне навантаження на працівників. Потрібно не просто сидіти і перебирати папірці, а підвищувати кваліфікацію, постійно займатися самоосвітою, проявляти ініціативу, володіти сучасними технологіями, тобто рухатись в ногу з часом. Дехто не витримує... Але всі, хто працює сьогодні - це єдина команда, перевірена часом і випробуваннями...
Ми разом вирішили багато складних завдань, і впевнено йдемо до нової мети!

Сергій Саламаха подякував за тісну співпрацю нашим народним депутатам – Березі Юрію Миколайовичу та Кришину Олегу Юрійовичу, депутату Дніпропетровської обласної ради Гілалу Ісаєву, колективу районної ради на чолі з Раїсою Галаган, головам місцевих рад та всьому депутатському корпусу.
Грамотами голови райдержадміністрації за плідну та сумлінну працю, високий професіоналізм та активну життєву позицію були нагороджені працівники державних установ та організацій району:
БАБАК Ірина Миколаївна;
БАРАХТА Вікторія Юріївна;
БІЛОГРУД Дмитро Олександрович;
БІЛОТКАЧ Олександр Вікторович;
ГАРГУЛЬ Тетяна Олексіївна;
МЕЛЕТИЧ Альона Василівна;
МОРОЗ Ярослав Вікторович;
НЕСМІЯН Наталія Миколаївна;
ОГНІВЕЦЬ Любов Миколаївна;
ПЕТРЕНКО Наталія Кирилівна;
ПРОЦЕНКО Марина Сергіївна;
СТРАШКО Таміла Михайлівна;
ЧЕРЕДНІЧЕНКО Олександр Петрович.

Державних службовців зі святом також привітала голова районної ради Раїса Галаган.
Подякою депутата обласної ради Гілала Ісаєва за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію нагороджені:

АВТУХОВИЧ Світлана Геннадіївна;
КОСТЕНКО Олена Андріївна;
ДУБІНЧУК Олександро Олександрович;
ЗОЗУЛЯ Людмила Іванівна.

Теплі слова привітань звучали сьогодні в залі для ветеранів держслужби Дегтярьової Т.Ф., Добриніної В.О., Дубовик Н.А., Купріянчук Н.І., Кляусова В.В., Курищенко Т.Г., Митник П.І., Могилко В.М., Могили Л.С., Пономаренка М.В., Синєколодецького А.З. А квіти додали святкового настрою)
Ми раді бачити на нашому святі всіх, з ким починали працювати, всіх, з ким працюємо і взаємопов'язані спільною діяльністю зараз.
Бажаємо всім вам, шановні наші колеги, друзі, міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки, подальшої плідної праці! А найголовніше, заслуженої шани та вдячності від людей!

Дякуємо колективу районного Будинку культури за чудову концерту програму!
ЗІ СВЯТОМ!