www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 16 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Саламахи С.В. з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа

25 вересня відбулася оперативна нарада під головуванням голови райдержадміністрації Саламахи С.В. з керівниками установ та організацій району.
Зведений бюджет району по власних надходженнях станом на 25 вересня 2018 року виконано на 97%.
У серпні 2018 року Верховною Радою України внесено зміни до чинного законодавства щодо надходження плати за землю від землекористувачів.
Так, відтепер податок на доходи від користування земельною ділянкою буде надходити до місцевих органів самоврядування за місцем знаходження відповідної ділянки, а не за місцем реєстрації юридичної чи фізичної особи, яка її використовує. Таким чином, ми очикуємо збільшення надходжень до місцевих бюджетів в листопаді-грудні 2018 року, які буде направлено на вирішення соціально-економічних питань.

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації на минулому тижні профінансовано 1 млн 825 тис грн соціальних виплат. Протягом вересня 2018 року 9 породіль в П'ятихатському районі отримають одноразову натуральну допомогу «Пакунок малюка».
За рахунок субвенції з державного бюджету в рамках реалізації ключової реформи Міністерства освіти і науки України "Нова українська школа" відділ освіти райдержадміністрації закупив ноутбуки, мультимедійні пристрої, дидактичні матеріали, іграшки та парти для освітніх закладів району.
На обліку служби у справах дітей райдержадміністрації знаходиться 253 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування. 
2 дитини знаходяться в Апостолівському центрі соціальної реабілітації дітей та чекають на влаштування в сімейні форми виховання.

На полях П'ятихатського району триває збирання кукурудзи та соняшнику. За сприятливих погодніх умов роботи по збиранню пізніх зернових та олійних культур планується завершити до кінця жовтня 2018 року. За оперативною звітністю вражайність соняшника поки що становить 20,9 ц/га, кукурудзи - 30,6 ц/га.
Надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор