www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 16 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулося засідання колегії райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа
26 вересня відбулося засідання колегії райдержадміністрації під головуванням голови РДА Саламахи С.В. за участю голови районної ради Галаган Р.Г., керівників структурних підрозділів РДА, керівників бюджетних установ, комунальних служб, громадських організацій, представників ЗМІ.

На обговорення колегії райдержадміністрації були винесені наступні питання:
1. Про стан готовності житлово-комунального господарства, підприємств, установ, організацій та об’єктів соціальної сферирайону до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років. (Доповів Кусайко Д.В., начальник відділу економіки та житлово-комунального господарства РДА).

2. Про хід виконання Комплексної Програми соціального захисту населення П’ятихатського району на 2015-2019 роки за 9 місяців 2018 року. (Виступила Автухович С.Г., начальник управління соціального захисту населення РДА).
Що стосується підготовки теплових господарств до наступного опалювального періоду слід зазначити, що взагалі технічно теплові господарства об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери готові до нового опалювального періоду, акти та паспорти готовності відповідними інспекціями підписані. 
До повної готовності необхідно ще виконати заходи щодо одержання дозволів на пуск природного газу та виконати пусконалагоджувальні роботи. 
Газом опалюються 8 котелень «Дніпротеплоенерго», 17 ДНЗ, 17 шкіл та НВК, ЦРЛ, 7 амбулаторій, 11 ФАПів, 2 клубних заклади, 3 бібліотеки, Ерастівський коледж, 14 будівель органів місцевого самоврядування, 14 державних установ, 2 підприємства ЖКГ, – всього 95 об’єктів. 
Завдання керівників зазначених установ – до 01 жовтня 2018 року усунути всі недоліки.
Що стосується ремонту доріг, то з місцевих бюджетів на ремонт доріг заплановані кошти у сумі 7997,43 тис.грн.
На даний час виконані роботи по ремонту комунальних доріг 6,93 тис. м2 на загальну суму 2884,823 тис. грн (36 % від плану) з місцевого бюджету.
Часу на ремонт доріг залишилось мало, тому головам виконкомів місцевих рад необхідно прискорити виконання заходів щодо ремонту комунальних доріг у повному обсязі.

На виконання даної Програми соціального захисту населення П'ятихатського району в районі на 2018 рік передбачено кошти місцевого бюджету в сумі 830,3 тис. грн., а саме:
- для надання матеріальної допомоги громадянам району – 648,1тис.грн;
- для виплати компенсації фізичним особам за надання соціальних послуг – 175,3 тис.грн;
- відшкодування послуг зв’язку пільговим категоріям населення – 96,0 тис.грн;
- відшкодування за пільговий проїзд громадян району – 174,2 тис.грн
На теперішній час відповідно до Комплексної районної Програми на виконання заходів з надання матеріальної допомоги громадянам, виплату компенсації та надання соціальних послуг та відшкодування пільг по послугам зв’язку та пільгового проїзду залізничним транспортом використано - 405,4 тис. грн.

Відповідно до всіх розглянутих питань були прийняті розпорядження голови райдержадміністрації.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор