www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 19 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
І знову служба зайнятості у громаді!
Версія для друку Написати листа
15.03.2019/ Панич Н.Л., провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями П’ятихатської районної філії Дніпропетровської обласної служби зайнятості

14 березня 2019 року фахівці районної філії, на чолі з директором Піроговою Р.О. та спільно з керівником бюро з надання безоплатної правової допомоги Федан Т.В., у приміщенні Лихівської об’єднаної територіальної громади, провели виїзний інформаційний семінар для роботодавців та жителів громади.
В ході проведення семінару надано інформаційно-консультативну допомогу роботодавцям та мешканцям. «Наші послуги — це не лише підбір роботи. Це і дослідження ринку праці, і профорієнтація, проф­навчання громадян відповідно до потреб роботодавців, виявлення ресурсів для створення нових або легалізації існуючих робочих місць. А також надання широкого спектру послуг роботодавцям» — зазначила директор.

Фахівці філії поінформували роботодавців про послуги, які надаються через електронні сервіси, надали практичну допомогу у створенні «електронного кабінету для роботодавців», проінформували про порядок компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове, державне соціальне страхування, надали вичерпну інформацію про роботу в Ізраїлі в рамках Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом держави Ізраїль.

Тетяна Федан розповіла учасникам семінару про роботу бюро з надання безоплатної правової допомоги, роздала присутнім інформаційні буклети.

Людмила Петльована, начальник відділу загального організаційного забезпечення від імені безробітних громадян подякувала директору П’ятихатської філії за плідну працю, та наголосила на отриманні якісних послуг.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор