www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 27 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Конституції України
Версія для друку Написати листа
Сьогодні в райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Конституції України.

Наша Конституція дуже молода, їй лише 22 роки, але в той же час вона вважається однією з кращих в Європі. Тому що в ній чітко акцентована увага на соціальному та правовому захисті громадян. Ми прагнемо, щоб всі задекларовані права стали реальністю, щоб люди відчували себе захищеними і впевнено дивились в майбутнє. А почнуть вони працювати лише тоді, коли ми всі зрозуміємо, як важливо жити і працювати лише в правовому полі.
Для цього усім нам, українцям, потрібні щирість, відповідальність, активна громадська позиція і відсторонення від дріб’язкових амбіцій. Тож, хай кожному з нас вистачить витримки, мужності, сили духу і патріотизму для того, щоб розвивати нашу країну, відновити мир і територіальну цілісність.
З вітальним словом виступили голова райдержадміністрації Сергій Саламаха та голова районної ради Раїса Галаган.
Під час свого виступу С. Саламаха акцентував увагу на тому, що в нашому Основному Законі задекларована унітарність країни, її єдність у чітко визначених кордонах. Тому, коли сьогодні наші хлопці і дівчата захищають зі зброєю в руках нашу землю – вони захищають Конституцію! Коли ми любимо нашу Україну, шануємо національні символи, живемо за законами нашої держави – ми захищаємо Конституцію!
Під час урочистої церемонії нагородження багатодітним матерям Владиці Олені Іванівні та Чередніченко Олені Володимирівні були вручені посвідчення про отримане почесне звання "Мати-героїня", присвоєне Указом Президента України за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для всебічного їх розвитку.
.
Військовий комісар П’ятихатського об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Володимир Гречуха вручив орден "За мужність" вдові загиблого героя АТО ЧОПЕНКА Олександра Анатолійовича - ЧОПЕНКО Вірі Олександрівні. 
Також нагрудними знаками "Учасник бойових дій", "Ветеран війни" були нагороджені учасники проведення антитерористичної операції на сході нашої країни .

Грамотою голови районної державної адміністрації та голови районної ради за багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм була нагороджена Бабенко Ірина Василівна - чергова по залізничній станції П’ятихатки структурного підрозділу «Дніпровська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».
Концертна програма відбулась за участі ансамблю пісні та музики "Калина", фольклорного ансамблю "Берегиня", ансамблю "Марвіка", Марини Бродіч, Вікторії Савостіної та інших талановитих виконавців.
Зі святом! Слава Україні!

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор