www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 3 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
ІНФОРМУЄМО РОБОТОДАВЦІВ.
Версія для друку Написати листа
04.04.2019/ Дубінчук О.С., начальник відділу взаємодії з роботодавцями П’ятихатської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості

ІНФОРМУЄМО РОБОТОДАВЦІВ.

Шановні роботодавці, якщо ви створюєте нові робочі місця та працевлаштовуєте на них громадян за направленням служби зайнятості, Державна служба зайнятості пропонує скористатися можливістю та отримати фінансову підтримку відповідно до Закону України «Про зайнятість населення».

Роботодавцю, який працевлаштовує на нове робоче місце громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та яким надано статус безробітного, за направленням служби зайнятості, строком не менше ніж два роки щомісячно компенсується фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений.

Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного та перераховується щомісячно на рахунок роботодавця.

Отримання компенсації єдиного соціального внеску протягом року для роботодавця – це фінансова зацікавленість у створенні нового робочого місця.

За більш детальною інформацією звертайтеся до П’ятихатської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості за адресою: м.П’ятихатки, вул.Молодіжна 1а, телефон (05651)3-06-56.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор