www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа
Відбулася оперативна нарада під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.

Фінансування видатків бюджетних установ здійснюється своєчасно та в повному обсязі.
Зведений бюджет району за 9 місяців виконано на 108,3%. Виконані всі бюджети місцевих рад, крім Виноградівської та Мар'янівської сільських рад.

Як повідомила начальник управління соціального захисту населення Світлана Автухович - продовжується робота з надання субсидій, пільг, державних соціальних допомог та компенсацій.
Найближчим часом до чинного законодавства внесуть зміни, відповідно до яких планується проведення перевірки всіх, хто отримує будь-яку допомогу від держави: починаючи від пенсій і закінчуючи стипендіями. Порушники повинні будуть повернути гроші до державного бюджету.

За інформацією керівника районної філії обласного центру зайнятості Раїси Пірогової, на даний час кількість безробітних, які перебувають на обліку, становить 182 особи. Вивчається питання з головами місцевих рад та головами ОТГ щодо залучення громадян до оплачуваних "соціальних" робіт.
Військовий комісар Володимир Гречуха повідомив, що з 1 жовтня по 31 грудня 2019 року стартує набір на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.
Надзвичайних заходів на території району не зафіксовано.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор