www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася 24-та сесія П'ятихатської районної ради VІІ скликання
Версія для друку Написати листа
Відбулася 24-та сесія районної ради VІІ скликання за участю 23 депутатів. Вела пленарне засідання голова районної ради ГАЛАГАН Р.Г. У роботі сесії взяв участь в.о. голови П’ятихатської райдержадміністрації РУДЕНКО С.В., депутат обласної ради ІСАЄВ Г.М., голови місцевих рад, керівники районних підприємств, закладів, установ та організацій, засоби масової інформації.

Завдяки плідній роботі у міжсесійний період та активну участь в обговоренні актуальних питань на засіданнях постійних комісій, депутати на пленарному засіданні приділили увагу основному питанню порядку денного - стану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери П’ятихатського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, з якого детально проінформувала голова районної ради ГАЛАГАН Р.Г.
Окремими рішеннями депутати внесли зміни до районного бюджету та Програми соціально-економічного і культурного розвитку П’ятихатського району на 2019 рік, окремих районних Програм, а саме: забезпечення діяльності районної організації ветеранів; Соціального захисту населення П’ятихатського району, прийняли рішення про трудові відносини з керівниками районних комунальних підприємств, закладів та установ, що належать до спільної власності територіальних громад (П’ятихатський позашкільний навчальний заклад «Центр учнівської молоді» та КНП «П’ятихатський РЦПМСД») та ін. Всього було розглянуто та прийнято 13 рішень.
Депутати разом з керівництвом району та запрошені привітали та висловили слова вдячності ЗИМІ Григорію Радіоновичу за багаторічну сумлінну працю в освітній галузі (46 років), як талановитому керівникові, мудрому наставникові, як людині, яка присвятила своє життя служінню громаді (упродовж трьох скликань був депутатом П’ятихатської районної ради) і яка сьогодні продовжує активно уболівати за її розвиток.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор