www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 12 грудня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
У Слобожанському вже звели перший поверх будинку для черговиків – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У Слобожанському на Дніпропетровщині зводять дев’ятиповерховий житловий будинок. Перший поверх будівлі вже готовий. За словами голови ДніпроОДА Валентина Резніченка, вже за рік на місці пустиря з’явиться соціальне житло для 106 родин громади.

«Слобожанська територіальна громада – одна з перших та найуспішніших в Україні. Там вже вдалося реалізувати кілька масштабних проектів. Серед них – ремонт початкової школи, відкриття центру надання адміністративних послуг та будівництво дитячого садка. Зараз зводимо сучасний спорткомплекс та житловий будинок. Все це стало можливим завдяки децентралізації – основній реформі, ініційованій Президентом України Петром Порошенком» - зазначив Валентин Резніченко.

Загальна площа будівлі складе понад 10 тисяч квадратних метрів. Одно-, дво- та трикімнатні квартири отримають мешканці Слобожанського. Серед них – АТОвці, вчителі, медики та соцпрацівники. За словами голови Слобожанської селищної ради Івана Камінського, черговики не отримували житла ще з 1995 року.

«Загальна черга в нас – більше 200 людей. Вона зменшиться завдяки зведенню нового будинку. Цей проект втілюємо разом з ДніпроОДА», - розповів Іван Камінський.

Будівельники вже провели всі земляні роботи, звели та утеплили перший поверх. Триває будівництво другого. Проект передбачає два ліфти, один з них – для інвалідів та матусь з візочками – матиме пандус. Квартири будуть повністю оздоблені. В житлових приміщеннях встановлять індивідуальне опалення, в ліфтах та коридорах – теплові насоси.

Завершити всі роботи планують у 2018 році.


У Слобожанському на Дніпропетровщині зводять дев’ятиповерховий житловий будинок


Загальна площа будівлі складе понад 10 тисяч квадратних метрів


Одно-, дво- та трикімнатні квартири отримають мешканці Слобожанського


За словами голови Слобожанської селищної ради Івана Камінського, черговики не отримували житла ще з 1995 року.


Будівельники вже провели всі земляні роботи,..


…звели та утеплили перший поверх


Триває будівництво другого


Завершити всі роботи планують у 2018 році
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
3.jpg