www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Фонд направив 5,5 млрд грн на фінансування щомісячних допомог потерпілим на виробництві
Версія для друку Написати листа
Упродовж січня–серпня Фонд соціального страхування України щомісяця фінансував надання страхових виплат для понад 205 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин. За оперативними даними загальна сума коштів, направлена на ці цілі, склала майже 5,5 млрд гривень, що на 10,1% або 502 млн гривень більше, ніж за той же період минулого року. В тому числі 1,3 млрд гривень (близько 24 %) направлено на фінансування страхових виплат понад 36,5 тисячам потерпілих на виробництві та членам їх сімей Дніпропетровської області.

Середній розмір щомісячної страхової виплати по Україні порівняно з 8 місяцями 2018 року збільшився на 9,3% та склав 3 350,58 грн. По Дніпропетровській області середній розмір щомісячної страхової виплати порівняно з 8 місяцями 2018 року збільшився на 14,8% і склав 4 498,99 грн. Збільшення сум виплат пов’язано, зокрема, із проведенням з 01.03.2019 перерахунку, відповідно до якого щомісячні страхові виплати потерпілим і членам їх сімей зросли на 5%, а також зі зростанням рівня середньої заробітної плати потерпілих при нових призначеннях поточного періоду.
Щомісячна страхова виплата встановлюється потерпілому у разі часткової або повної втрати професійної працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання. Допомога компенсує втрачений заробіток або його частину відповідно до ступеня втрати працездатності. Також зазначена допомога призначається особам, які мають на це право, у разі смерті потерпілого.
Загалом у разі настання страхового випадку ФССУ здійснює такі виплати:
1) допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності;
2) одноразову допомогу в разі стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого;
3) щомісячну страхову виплату в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого;
4) страхову виплату потерпілому у розмірі його середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні його на легшу нижчеоплачувану роботу;
5) щомісячну страхову виплату особам, які мають на неї право в разі смерті потерпіло/
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор