www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Служба в армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.
Версія для друку Написати листа
Служба в армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

В П’ятихатському районі перебуває на обліку 1109 призовників, під час осіннього призову 2019 року планується призвати до лав Збройних Сил України та інших військових формувань 55 призовників.
Сьогодні в районному Будинку культури відбулися урочисті проводи юнаків.
Рідні та знайомі, друзі і товариші, працівники П'ятихатського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (в.о. військового комісара Олег Бояринцев), виконуючий обовязки голови райдержадміністрації, голова районної призовної комісії Сергій Руденко, голови місцевих рад прийшли, щоб урочисто провести своїх земляків на військову службу.

Настоятель релігійної громади Воздвиження Чесного і Животворчого Христа Господнього отець Михаїл (Новаковський) у вітальному слові відмітив, що сьогодні служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією та благословив хлопців на військову службу.
Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'яті загиблих під час проведення АТО та ООС.
Дорогі наші призовники, ми переконані, що ви успішно оволодієте знаннями і навичками, необхідними для проходження служби у військових частинах ЗСУ. Будете гідними нащадками слави своїх дідів та батьків.
Хочемо сьогодні щиро подякувати матерям та батькам призовників, які виростили, виховали і тепер виряджають наших хлопців служити та захищати інтереси України.
Ми щиро бажаємо юнакам витривалості, сили духу, оптимізму, сміливості, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на вас чекають рідні, кохані, друзі!

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор