www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 3 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулася оперативна нарада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа
Відбулася оперативна нарада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.

За січень-березень 2019 року зведений бюджет району виконано на 108,9%. Спостерігається збільшення надходжень до всіх місцевих бюджетів за рахунок податку на доходи фізичних осіб в зв'язку з підвищення мінімальної заробітної плати.
Фінансування видатків бюджетних установ здійснюється своєчасно та в повному обсязі.

З 1 квітня 2019 року рішенням Уряду з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей, які виховуються в таких сім’ях, запроваджено новий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.
Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, призначатиметься на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами у щомісячному розмірі 1 700 гривень та виплачуватиметься щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.
Звертаємо увагу, що для громадян, які звернуться у період з квітня по червень 2019 року включно за наданням допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, зазначена допомога призначатиметься з 1 квітня 2019 року.

Як повідомила керівник районної філії обласного центру зайнятості Раїса Пірогова, розпочалося залучення осіб, які перебувають на обліку, до оплачуваних громадських робіт з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості.
За інформацією начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Олени Компанієць на первинному обліку служби перебуває 247 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування. Наразі 15 дітей тимчасово проживають в Апостолівському центрі соціально-психологічної реабілітації "Надія" до подальшого їх влаштування у сімейні форми виховання. На минулому тижні 2 дитини було вилучено з родини в зв'язку з загрозою життю та здоров'ю.
Надзвичайних ситуацій на території району не зафіксовано.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор