www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Третє листопада – День працівника соціальної сфери!
Версія для друку Написати листа
Вітаю з професійним святом працівників і ветеранів праці соціальної сфери та усіх, хто причетний до важливої, відповідальної і непростої роботи у сфері соціальних послуг. Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинуті і не забуті, відчувають себе захищеними у цей непростий для усих час. Ви ті, хто першими приймає на себе людські проблеми та життєві негаразди. Завдяки Вам мільйони людей отримують соціальні допомоги та послуги, а з ними і надію на справедливість. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять Вам заслужену людську шану і повагу.

Діяльність Фонду соціального страхування України та його управління в Дніпропетровській області направлена на реалізацію завдань соціальної політики держави в справі соціального захисту трудящих у випадках тимчасової та стійкої втрати працездатності, відновлення здоров’я та працездатності потерпілих на виробництві від нещасних випадків та професійних захворювань, вагітності та пологів жінок - працівниць, надання послуг з реабілітаційного лікування застрахованих у Фонді осіб та членів їх сімей.
Бажаю кожному міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, наснаги і завзяття в служінні народові України!


З повагою до кожного-
начальник управління
виконавчої дирекції
ФССУ в Дніпропетровській області
Борис Мазур
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор