www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 3 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
КАР’ЄРНИЙ РАДНИК КРОКУЄ ДО МЕТИ
Версія для друку Написати листа
19.04.2019 / Л.Л. Дегтяр, заступник начальника відділу організації працевлаштування населення П’ятихатської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості

КАР’ЄРНИЙ РАДНИК КРОКУЄ ДО МЕТИ

Працюючи в форматі використання сучасних методів щодо реалізації державної політики зайнятості, робота кар’єрних радників дуже важлива, тому що сьогодні виникає необхідність розширення спектра послуг для клієнтів служби з урахуванням індивідуальних потреб, рівня професіоналізму, ступеня трудової мотивації і мобільності.
Наша служба сучасна та інноваційна, тому зміни, які працюють з 1 січня, дозволили удосконалити та покращити сервісне обслуговування клієнтів, забезпечити їх активну участь у пошуку роботи, прискорити працевлаштування громадян, а також сприяти підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці.
Кар’єрний радник допомагає усвідомити свої сильні особистісні якості, самостійно визначити наявні конкурентні переваги, зокрема, здібності, навички.
Після участі в тренінгу на базі Дніпропетровського обласного центру зайнятості, заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Лілія Дегтяр 11 квітня провела аналогічний тренінг для фахівців, які виконують функції кар’єрного радника. У процесі тренінгу розглянуті питання особливостей управління кар‘єрою на сучасному ринку праці, розмежування функцій реєстратора та кар’єрного радника.
Учасники тренінгу разом конкретизували функції і обов’язки кар’єрного радника та відпрацьовували навички ефективного консультування і супроводу клієнта служби зайнятості.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор