www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 3 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
МІНІ-ЯРМАРОК- ПРИСКОРЮВАЧ НА РИНКУ ПРАЦІ!
Версія для друку Написати листа
24.04.2019 / Панич Н.Л., провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями П’ятихатської районної філії ДОЦЗ

МІНІ-ЯРМАРОК- ПРИСКОРЮВАЧ НА РИНКУ ПРАЦІ!

Виконуючи функції посередника на ринку праці між роботодавцями, які створюють робочі місця та потребують кадрів і шукачами роботи, фахівці служби зайнятості використовують інноваційні форми роботи, намагаючись в самий короткий термін задовольнити потреби фігурантів на ринку праці. Сьогодні самою актуальною формою також є міні-ярмарки вакансій.
Так 24.04.2019 на замовлення керівництва приватного підприємства «Кірасир» за участю інспектора охорони Любов Щербатюк відбувся міні-ярмарок вакансій для 4 пошукачів роботи.
Любов Андріївна зауважила, що професія «охоронець» одна з найризикованіших. Адже, дійсно, в наш нелегкий час для роботи на такій посаді одного бажання отримувати заробітну плату мало, потрібна повна самовіддача, відданість своїй справі, прагнення захищати людей. Надала детальну інформацію про вакансії охоронника: умови праці, режим роботи, розмір заробітної плати, тривалість робочого часу та відпочинку.
Зацікавлені пропозицією отримали вичерпні відповіді на запитання та заповнили анкети з метою отримання можливості працевлаштування.
Проведення міні-ярмарку вакансій допомогло пошукачам роботи зорієнтуватися на ринку праці, особисто познайомитися з роботодавцем і вакансіями і, в результаті, знайти своє робоче місце
.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор