www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулась оперативна нарада під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа
Відбулась оперативна нарада під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.

Станом на 01.10.2019 фінансування видатків бюджетних установ здійснюється своєчасно та в повному обсязі.
Зведений бюджет району за 9 місяців виконано на 108,9%. Виконані всі бюджети місцевих рад крім Комісарівської (виконання - 60%) та Мар'янівської (виконання - 57%) сільських рад.

Як повідомила начальник управління соціального захисту населення РДА Світлана Автухович - продовжується робота з надання субсидій, пільг, державних соціальних допомог та компенсацій населенню. Очікуються зміни в чинному законодавстві щодо нарахування субсидій на оплату житлово-комунальнихі послуг. На даний час на території П'ятихатського району проживає та обслуговується 1481 пільговик.
Виконуючий обов'язки військового комісара Олег Бояринцев повідомив, що з 1 жовтня розпочався набір на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. 02 жовтня заплановано проведення урочистих проводів в районному Будинку культури. В П'ятихатському ОРТЦК та СП на обліку перебувають 1109 осіб призовного віку.
Як зазначив у своєму виступі завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи РДА Олександр Чередніченко наразі розробляється система оповіщення населення щодо виникнення надзвичайних ситуацій з залученням сучасних технологій ( сигнали оповіщення будуть надходити на мобільні телефони у вигляді смс та голосових повідомлень).
Надзвичайних заходів на території району не зафіксовано.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор