www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулась оперативна нарада під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.
Версія для друку Написати листа
Відбулась оперативна нарада під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Руденка з керівниками установ та організацій району.

Як повідомила начальник фінансового управління РДА Любов Тахмазова фінансування видатків бюджетних установ здійснюється своєчасно та в повному обсязі.
Зведений бюджет району станом на 22.10.2019 виконано на 100,6%. Деякі місцеві ради П'ятихатського району станом на звітню дату очикують виконання річного бюджету (П'ятихатсь
ка міська рада - 91%, Саївська с/р - 94 %, Івашинівська с/р - 98%),
Ведеться планова робота над проектом бюджету на 2020 рік.

За інформацією заступника начальника управління соціального захисту населення РДА Вікторії Блащук - в УСЗН на обліку перебуває 18 427 громадян пільгової категорії. За 9 місяців 2019 року нараховано пільг, субсидій, допомог та інших виплат на суму 91 млн 547 тис. грн.
На виконання заходів районної Комплексної програми соціального захисту населення П’ятихатського району за рахунок коштів місцевого бюджету надано матеріальну допомогу на суму 477 тис. грн.
Очикується надходження програмного забезпечення для подальшої автоматизації подання звітності та покращення умов обслуговування населення.

Як зазначив начальник відділу агропромислового розвитку РДА Сергій Бальвас - в районі під врожай 2020 року господарствами всіх форм власності посіяно озимих культур на площі 30,4 тис. га, в тому числі, озимої пшениці на площі 24,3 тис. га, озимого ячміню – 0,9 тис. га, озимого ріпаку на площі 5,2 тис. га.
На сьогоднішній день проводиться комплекс збирання пізніх культур, середня врожайність становить 29,7 центнери з гектару. Зібрано валового збору 29,9 тис. тон з площі 10,1 тис. га. Врожайність кукурудзи становить 31,2 ц/га, сорго – 3,9 ц/га, сої – 14,0 ц/га, проса – 12,1 ц/га, соняшнику – 20,5 ц/га.
Забезпеченість господарств дизельним пальним становить 100% (1450 тон), бензином 100% (310 тон) від загальної потреби, на збиранні зернових задіяний 191 комбайн.

Начальник П’ятихатського районного відділу державної виконавчої служби ГТУ юстиції у Дніпропетровській області Олександр Кірейцев поінформував, що у відділі знаходить 842 виконавчих провадження щодо стягнення аліментів з боржників. Наразі відповідно до 13 складних протоколів винесено постанови суду.
Надзвичайних заходів на території району не зафіксовано.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор