www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 3 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
ЗАХОПЛЕННЯ СТАЛО КРОКОМ ДО ТВОРЧОСТІ.
Версія для друку Написати листа
08.04.2019 / Л.Л.Дегтяр, заступник начальника відділу організації працевлаштування населення П’ятихатської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості

ЗАХОПЛЕННЯ СТАЛО КРОКОМ ДО ТВОРЧОСТІ.

У нашому районі сьогодні успішно працює наш колишній безробітний, майстер з виготовлення фігурних металевих виробів, Тарас Остроуменко.

Тарас проживає на території Вишнівської об’єднаної територіальної громади. В минулому році хлопець під час запланованого відвідування фахівцями філії цієї громади, скористався можливістю поспілкуватися з працівниками особисто та зацікавився послугами служби зайнятості.

На обліку Тарас перебував з червня 2018 року. Хлопець має вищу освіту-електромеханік, працював головним енергетиком на Дніпропетровському заводі.

Разом з особистим консультантом опрацювали всі актуальні вакансії, але хлопця не задовольняв розмір заробітної плати.

Тарас здавна мріяв виготовляти різні вироби з металу, придбав сучасне обладнання для різьби. Але його долали сумніви: чи зможе самостійно забезпечувати свою сім’ю, чи буде його продукція користуватися попитом на ринку і приносити стабільний дохід.

Фахівці філії відгукнулися на бажання хлопця, надали йому комплекс необхідних послуг і допомогли скласти бізнес-план. Спілкування з фахівцями надали Тарасу впевненості у власних силах . Все це допомогло зробити вирішальний крок.

Тарас зареєструвався як підприємець, а надання одноразової допомоги для відкриття власної стало невеличким підґрунтям до власних заощаджень на закупівлю матеріалів.

Ми задоволені результатом, милуємося його продукцією у Фейсбуці. Бажаємо щоб виготовлена продукція завжди знаходила свого покупця.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор