www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 3 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
СПРИЯЄМО МОГУТНОСТІ КРАЇНИ!
Версія для друку Написати листа
03.04.2019/ Іваніна О.В., провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями П’ятихатської районної філії Дніпропетровської обласної служби зайнятості

СПРИЯЄМО МОГУТНОСТІ КРАЇНИ!

Вже багато років ми співпрацюємо з П’ятихатським об’єднаним районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки. Разом презентуємо можливість та сприяємо укладанню контрактів для проходження служби. Як результат співпраці, з початку року 1 пошукач роботи вже приступив до проходження військової служби за контрактом.

04 квітня в черговий раз згідно плану роботи у приміщенні П’ятихатської районної філії проведено ярмарок вакансій. У ярмарку взяв участь Олександр Мухевішвілі – старший інструктор відділення рекрутингу та комплектування. «На сьогоднішній день створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців-контрактників. Держава гарантує їм грошове забезпечення, яке визначається займаною посадою, військовим званням, кваліфікацією, терміном та умовами проходження військової служби», зазначив Олександр. Він розповів про порядок відбору на військову службу за контрактом, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Розповів про переваги, а саме: належні умови для виконання службових обов’язків, пристойну заробітну плату, отримання державних гарантій соціального захисту. Поінформував, які військові спеціальності потрібні сьогодні, надав вичерпну інформацію щодо умов проходження служби, проживання, перспективи просування по службі, можливості отримання вищої освіти. 10 пошукачів роботи, присутніх на ярмарку, отримали відповіді на запитання.

Наступний ярмарок заплановано провести 10 квітня. Проведення таких заходів сприяють якісному комплектуванню посад рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу Збройних Сил України.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор