www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 28 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Новини , П'ятихатський район >> test
Відбулось засідання колегії П'ятихатської районної державної адміністрації під головуванням виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації Сергія Руденка.
Версія для друку Написати листа
Відбулось засідання колегії П'ятихатської районної державної адміністрації під головуванням виконуючого обов'язки голови райдержадміністрації Сергія Руденка.

В засіданні колегії взяли участь заступник голови районної ради Надія Малкова, П'ятихатський міський голова Олег Малоок, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ та громадських організацій, представники засобів масової інформації.
На обговорення колегії райдержадміністрації були винесені наступні питання:
1. Про підсумки виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку району за 9 місяців 2019 року. (Доповів Дмитро Кусайко, начальник відділу економіки та житлово-комунального господарства РДА).

2. Про підсумки виконання бюджету району та районного бюджету за 9 місяців 2019 року. (Доповіла Любов Тахмазова, начальник фінансового управління РДА).
В цілому, за 9 місяців 2019 року:
- бюджет району (без урахування ОТГ) по власних доходах виконаний на 108,9 %, надійшло 98175,4 тис. грн при плані 90114,5 тис. грн.
- у порівнянні з аналогічним періодом минулого року власних доходів надійшло більше на 22202,6 тис. грн або на 29,2 %.
- середня заробітна плата по П’ятихатському району складає – 8 303 грн, що на 3 288 грн більше проти відповідного періоду 2018 року;
- середній розмір пенсії становить 2 519,8 грн, що у порівнянні з відповідним періодом 2018 року більше на 367,8 грн;
- видатки на утримання закладів медицини за 9 місяців 2019 року склали 43 млн 574 тис. грн;
- видатки на утримання закладів освіти за 9 місяців 2019 року склали 75 млн 443 тис. грн;
- на утримання закладів культури з районного бюджету за 9 місяців 2019 року направлено 10 млн 053 тис. грн.

Про причини зростання податкового боргу до місцевих бюджетів в порівнянні з початком року та вжиті заходи щодо його погашення присутніх поінформував Володимир Братченко, головний державний інспектор П'ятихатського відділення Кам’янського управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області.
Виконуюча обов'язки Комісарівського сільського голови Малоокова Тетяна Юріївна пояснила причини зменшення обсягу власних доходів в порівнянні з відповідним періодом минулого року та запевнила, що до кінця року ситуація стабілізується.
Відповідно до всіх розглянутих питань прийняті розпорядження голови П'ятихатської райдержадміністрації.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор