www.pyatih-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 січня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
П'ятихатський район >> Червень
20.06.2012 № 303-р-12 "Про хід виконання районної Програми забезпечення державних соціальних гарантій та районної адресної підтримки ветеранів війни,інвалідів та окремих категорій громадян на 2010-2014 роки"
Версія для друку Написати листа

П’ЯТИХАТСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації

20.06.2012 м. П’ятихатки № 303-р-12

Про хід виконання районної
Програми забезпечення державних
соціальних гарантій та районної
адресної підтримки ветеранів війни,
інвалідів та окремих категорій
громадян на 2010-2014 роки

З метою реалізації конституційного права громадян району на соціальний захист створено і забезпечено функціонування державної системи соціального обслуговування та надання соціальних послуг пенсіонерам, ветеранам війни і праці, інвалідам, одиноким непрацездатним громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують соціальної допомоги і підтримки.
Рішенням сесії районної ради від 24 грудня 2009 року за № 391-25/V затверджена районна Програма забезпечення державних соціальних гарантій та районної адресної підтримки ветеранів війни, інвалідів та окремих категорій громадян на 2010-2014 роки, яка покликана реалізувати на рівні району завдань та заходів, спрямованих на розв’язання найважливіших проблем розвитку галузі соціального захисту.
Станом на 01.06.2012 відповідно до районної „Програми забезпечення державних соціальних гарантій та районної адресної підтримки ветеранів війни, інвалідів та окремих категорій громадян на 2010-2014 роки” надано матеріальну допомогу за рахунок коштів місцевого бюджету на суму 66123 грн, а саме:
- з нагоди відзначення річниці виведення військ з Афганістану 52 чол. – воїнам – інтернаціоналістам, членам сімей загиблих та померлих в Афганістані по 200 грн кожному на суму – 10400 грн;
- щомісячна грошова допомога сім’ям загиблих в Афганістані- 2 сім’ям на суму 1200 грн;
- з нагоди відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів 7 чол. на суму 1400 грн;
- виплата компенсації особам, які надають соціальні послуги призначена 89 громадянам на суму 43 тис. 123 грн;
- за клопотанням П’ятихатської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" виділено 10000 грн на лікування Омельянченка М.А.
За рахунок субвенції депутатів обласної ради до місцевого бюджету надійшло 20 тис. грн для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, яку отримали 22 громадяни.
За рахунок коштів державного бюджету малозабезпеченим непрацюючим громадянам та інвалідам надано матеріальну допомогу у сумі 1161 грн.
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 №187 „Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення” станом на 01.06.2012 управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечено санаторно-курортними путівками 18 чоловік, у 2012 році ще планується оздоровити 36 ветеранів війни та інвалідів.
Станом на 01.06.2012 в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на обліку перебуває 25925 громадян пільгової категорії.
Всього нараховано пільг на суму 3 млн 624 тис. грн, профінансовано – 4 млн 557 тис. грн в т. ч. заборгованість минулих років 1 млн 182 тис. грн.

Керуючись законами України „Про місцеві державні адміністрації”, "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні", "Про соціальні послуги", "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам", "Про державну допомогу сім"ям з дітьми", "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам", "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім"ям", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей", вважаю за необхідне:

1. Доповідь начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Автухович С.Г. «Про хід виконання районної Програми забезпечення державних соціальних гарантій та районної адресної підтримки ветеранів війни, інвалідів та окремих категорій громадян на 2010-2014 роки» взяти до відома.

2. Районній комісії з питань надання допомоги малозабезпеченим верствам населення по мірі необхідності проводити розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

3. Зобов’язати управління праці та соціального захисту райдержадміністрації, фінансове управління райдержадміністрації забезпечити:
- проведення та фінансування святкових зустрічей пільгових категорій громадян, ветеранів, інвалідів, воїнів-Афганців, чорнобильців, дітей-сиріт, багатодітних сімей з наданням матеріальної та натуральної допомоги, врученням подяк та нагород.
- проведення нарахування та виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги населенню.

4. Рекомендувати територіальному центру соціального обслуговування продовжувати роботу по виявленню одиноких громадян для надання їм всебічної допомоги та у разі необхідності направлення їх на проживання у відділення тимчасового або постійного перебування в с. Лихівка.

5. Рекомендувати головам сільських та селищних рад:

- продовжувати роботу по підготовці документів для призначення усіх видів державних допомог, субсидії, готівки для придбання твердого палива та скрапленого газу пільговій категорії населення, багатодітним сім’ям.

- проводити роботу по налагодженню співпраці з іншими організаціями та установами по наданню гуманітарної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах;

- залучати підприємців, голів фермерських господарств П’ятихатського району для надання матеріальної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

6. Рекомендувати районній організації раді ветеранів продовжувати тісну співпрацю з управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації в виявленні малозабезпечених пенсіонерів та при надходженні коштів надання їм матеріальної допомоги.

7. Рекомендувати комунальному закладу "П’ятихатська центральна районна лікарня" ДОР продовжувати проводити зубопротезування та фінансове забезпечення покриття витрат на медикаменти та харчування для ветеранів Великої вітчизняної війни згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2007 № 680 "Про збільшення норм грошових витрат на харчування та медикаменти в ЛПЗ ветеранів війни в умовах ЦРЛ".

8. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Автухович), контроль - на заступника голови райдержадміністрації Січову З.І.


Голова райдержадміністрації В.В.ЧЕПУРКО
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор